Hizmet Çeşitleri

Kişisel Web Sitesi Hizmeti

Dijital dünyada kişisel bir web sitesine sahip olmak, hedeflediğiniz kitlelere kolayca ulaşmanızı sağlar ve sizi en iyi şekilde temsil eder. Geçmişinizden gelecek hedeflerinize, deneyimlerinizden paylaşımlarınıza kadar her şeyi içeren kişisel web sitesi, dinamik bir kişisel tanıtım platformu olarak işlev görür.
web site fiyatları, freelance web tasarımcı, freelance web designer, serbest web, serbest web tasarımcı, serbest web tasarimci, web, web dizayn, web tasarım, web tasarim, web tasarımı, web tasarimi, web sayfası, web sayfasi, web sayfa, web sayfası tasarımı, web sayfasi tasarimi, web sitesi tasarımı, web sitesi tasarimi, web tasarım hizmetleri, web sitesi, web sitesi yap, web site tasarla, web sitesi kur, web sitesi istiyorum, web sitem olsun istiyorum, kurumsal kimlik, katalog, digital katalog, online katalog, pdf katalog, web sitemi yeniletmek istiyorum, web sitemi güncellemek istiyorum, web sitemi güncelletmek istiyorum, ucuz web sitesi, uygun web sitesi, ucuz web site, ekonomik web sitesi, xml, xml web, xml web sitesi, xml flash web tasarım, xml web tasarım, xml web tasarim, flash, flash tasarım, flash tasarim, flash web tasarım, flash web site, flash site istiyorum, seo, arama motorlarına kayıt, arama motoruna kayıt, arama motoru optimizasyonu, dizayn, web dizaynı, web site dizayn,web site dizaynı, web sitesi dizaynı, host, domain, alan adı isim tescili, alan adı kaydı, domain satış, hosting paketi, hosting, internet sayfası tasarımı, danışmanlık, web danışmanlık, web site danışmanlık, online web site danışmanlık, webmaster, programlama, web programlama, yazılım, web yazılım, web sitesi yaptırmak istiyorum
kurumsal site

Kişisel Web Site İçerik Özellikleri

Blog İçerikleri

Kişisel ilgi alanlarınızı, düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir blog bölümü.

Projeler ve Çalışmalar

Geçmiş veya devam eden projelerinizin ve çalışmalarınızın tanıtıldığı bir bölüm

Kişisel Bilgiler

Kişisel bilgiler, iletişim bilgileri, hakkınızdaki detaylar.

Konum Haritası

İşletmenizin veya faaliyet gösterdiğiniz yerlerin harita üzerinde gösterildiği bir bölüm.

Yazılar

Makaleler, denemeler,düşünceler gibi içeriklerin yer aldığı bir bölüm.

Çalışma Örnekleri

Proje portföy vb. çalışmalarınızın örnekleri ve detayları.

Anketler ve Formlar

Ziyaretçilerin iletişime geçmesi için formlar veya anketler.

Özgeçmiş

Kişisel veya şirket geçmişiniz, başarılarınız, deneyimleriniz ve referanslarınız.

Kişisel Web Tasarım Hakkında Merak Edilen Sorular

Kişisel tanıtım, duyuru, blog yazıları, video ve fotoğraf galerileri gibi çeşitli özelliklere sahip olan bir web sitesidir. Temel amacı, bireyin kendisini tanıtması, duyurularını yapması ve düşüncelerini paylaşabileceği bir platform oluşturmaktır.
Kişisel web siteniz, size tam bir özgürlük sunar ve kim olduğunuzu sergileme fırsatı verir. Renk seçimi ve görselleriniz bile bu özgürlüğün bir parçasıdır. Profesyonel bir imaj oluşturarak kariyerinizde ciddi olduğunuzu ve ilerlemek için çaba harcadığınızı gösterir. İş geçmişi, eğitim, başarılar ve hobileriniz gibi bilgileri güncel bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri referansları, fotoğraf galerileri, proje belgeleri ve videolar gibi içerikleri de barındırabilirsiniz.
Kişisel web sitesi fiyatları, projenin özelliklerine ve gereksinimlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Kişisel web sitesi fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen web sitemizde bulunan teklif formunu doldurun.