AraTeklif Al
Tüm Web Sitesi İhtiyaçlarınıza Hızlı ve Benzersiz Çözümler|
info@umurwebtasarim.com.tr

Satın alacağınız web sitenin içerisine: 1 yıllık Domain, Hosting ve SSL Sertifikası dahildir. Tasarım işlemleri tamamlanarak ve tüm sayfaları hazırlanarak teslim edilecektir.

Tasarım ve yayın işlemleri ortalama 5 iş günü  sürmektedir. 

Kurulum işleminden sonra giriş bilgileriniz mail olarak gönderilecektir.

İlk olarak tasarımlar sayfamızda beğendiğiniz tasarımı seçmelisiniz. İhtiyacınıza en uygun tasarımı seçtikten ve satın aldıktan sonra, 5 iş günü içerisinde belirlediğiniz alan adına internet sitenizin kurulumu tarafımızdan yapılacak ve internet siteniz aktif olacaktır. Bize ileteceğiniz içerik bilgileri web sitenize eklenecektir. Güncelleme yada ekleme yapmak istediğinizde ise, size gönderilecek yönetim paneli aracılığıyla işlem yapabileceksiniz.

Satışını yaptığımız tüm hazır web siteleri SEO uyumlu yani “arama motoru dostu” dur. Web sitelerimizin hepsini, arama motoru optimizasyonu uygulayarak teslim etmekteyiz.

Kurulumlar tarafımızca yapılmaktadır. Kurulum ve sitenizin hazırlanma süreci ortalama 5 iş günü sürmektedir. 

Kurulum işleminden sonra giriş bilgilerinizi mail adresinize iletiyoruz.

Mail adresinize ileteceğimiz bilgiler ile ”Admin Panele” giriş yapabilir ve içerik düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.

Evet. Alan adınızı aldığınız yerden dns adreslerimizi tanımlamanız yeterli olacaktır.
Satışını yapmış olduğumuz tüm hazır web sitelerindeki temalar mobil uyumludur.
Evet. Satın aldıktan sonra 7 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Site yönetim panelleri tamamen Türkçe’dir. Eğer ihtiyaç duyarsanız genel kullanım videoları, yardım videoları, her alanın yanında açıklamaları ve konu anlatımları mevcuttur. Ayrıca takıldığınız yerlerde teknik destek alabilirsiniz.

Ödeme işlemi sonrasında, belirlediğiniz alan adına internet sitenizin kurulumu tarafımızdan yapılacak ve internet siteniz aktif olacaktır.  Web sitenize eklenmesini istediğiniz metin resim vb. içerikleri iletmeniz halinde sitenize eklenecektir.

Kendiniz eklemek isterseniz yönetim paneli aracılığıyla işlem yapabilirsiniz. Siteniz aktif olduktan sonra, giriş bilgileriniz mail olarak iletilecektir.