Hizmet Çeşitleri

Web Yazılım Hizmeti

"Web Yazılım Hizmeti" gün geçtikçe genişleyen ve teknolojik yeniliklerin sürekli olarak ilerlediği dinamik bir alandır. Bu alanda, özel ihtiyaçlara yönelik çözümler ve güncel teknolojilere dayalı kusursuz sistemler gerekmektedir. İşte burada devreye giren, web yazılımı ve kod mimarisi temellidir.

Web Yazılım Geliştirme Hizmeti İçerik Özellikleri

Portal Geliştirme

Web Tasarım Sistemleri’nin geniş içeriğe sahip web siteleri için geliştirdiği web yazılımıdır.

Özel Yazılımlar

Web Tasarım Sistemleri, şirketi ve tüm çalışanlarını kapsayacak şekilde tamamen entegre ve dinamik yazılımlar geliştirir.

CMS (içerik yönetim sistemi)

Sunduğumuz web tasarım projelerinde yer alan kullanıcı dostu içerik yönetim sistemi.

B2B (Business to Business)

Şirketlerin, saha satış ekibi, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalarının genel adıdır.

Web Yazılım Hakkında Merak Edilen Sorular

Web yazılımı, sürekli gelişen teknolojik ihtiyaçlara yanıt veren geniş bir ekosistemdir. Bu ekosistem, belirli alanlarda özel ihtiyaçları karşılayacak, güncel ve hatasız sistemlerin geliştirilmesini gerektirir. İşte bu ihtiyaca yanıt olarak, web yazılımı ve temelinde yatan kod mimarisi devreye girer.
Web yazılımı çeşitleri, farklı ihtiyaçlara ve kullanım senaryolarına yönelik olarak çeşitlenir. Bunlar arasında Portal Geliştirme, İç İletişim Ağı Yazılımları, Özelleştirilmiş Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Mobil Uygulama Geliştirme, İşletmeler Arası (B2B), İşletmelerden Tüketiciye (B2C), Açık Artırma Platformları, Görüntüleme Sistemleri ve Harita Entegrasyon Sistemleri yer alır.
Web Yazılım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Web Yazılım Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.